sobota, 14 listopada 2015

Odblaski

Wspomniałam już o tym, że Pimpek nosi kamizelkę odblaskową (KLIK). To dość zabawne, kiedy sąsiedzi pytają "o, a co mu się stało, to opatrunek? A jemu jest zimno?". Dopiero gdy wyjaśnię jaka jest widoczność czarnuszka o tej porze roku kiwają ze zrozumieniem głowami "No tak, faktycznie, nie pomyślałbym". Dziś do grona posiadaczy odblasków dołączył pewien znany Wam Cocker Spaniel. 


Jego kamizelka jest nieco inna niż Pimpka. Przede wszystkim, odblaski mają kształt przeuroczych łapek. Poza tym, kolor (niebieski, oczywiście) nie daje tak po oczach. Dla przypomnienia Pimpkowa odzież:

I obaj panowie razem.


Rikusiowa zieleń na szyi nie jest zasługą kamizelki - to zupełnie oddzielna odblaskowa obroża.

Jeszcze parę zdjęć Riko w nowych szmatkach:
Moje ulubione :D
2 komentarze:

 1. Odblaskowe kamizelki i obroże są fenomenalne i jestem zawsze na TAK :)
  Super u Was się prezentują :)
  Uważam, że każdy psiak powinien odblask posiadać. Moja Zona jak nie ma szelek akurat na sobie odblaskowych to zakładamy jej do obroży zwykły odblask - zawsze to coś :) Psiak musi by widoczny :)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mając kamizelkę odblaskową przerobiłam ją na chustę trójkątną i zawsze na wieczorne spacery zawiązuję ją młodemu na szyję. Wprawdzie sama chusta to nie szczyt moich marzeń, bo w chwili obecnej polujemy na silikonowe światełka odblaskowe dla rowerów które z łatwością można podpiąć do obroży. Jak na razie poszukiwania są niewypałem. Może w przyszłym roku się uda! Takie kamizelki, obroże to super sprawa! +100 do bezpieczeństwa i +100 dla szpanu na dzielni :D
  Pozdrawiamy Wiktoria&Fado | Biscuit Life

  OdpowiedzUsuń