sobota, 5 grudnia 2015

Sporty. Co wybrać?!

Pustką zawiało na blogu. Nie pojawiałyśmy się też w komentarzach na Waszych blogach, poprawimy się.
Ostatni czas był dla mnie bardzo ciężki, wczoraj skręciłam kostkę.👍 Ach te spacery o kulach.
Cały czas się nudzę, więc ćwiczę z Riko na piłce (coraz lepiej mu to wychodzi, widzę postępy👀). Jednakże ten post nie będzie o tym co robimy gdy się nudzę, tylko o moich trudnych wyborach. Tak jak już ostatnio pisałam byłam za obedience, a wczoraj to samo pytanie powróciło

----> "Który sport mam wybrać?!" 

Znowu nie wiem co sprawia Riko przyjemność, jaki sport mam ćwiczyć aby nas rozwijać sportowo?? To jest pytanie które bardzo mnie dręczy. Dzięki skręconej kostce mam miesiąc na podjęcie decyzji, który sport wybrać do regularnych ćwiczeń:
agility,


frisbee

czy obedience?!


Wiele razy robiłam listę za i przeciw, jednakże nigdy nie były to wystarczające argumenty. Jak zaczęłam ćwiczyć poważniej obi, Riko po miesiącu był tak znudzony, że od razu gdy tylko mówiłam "równaj" to on miał mnie głęboko pod ogonem. Wniosek, jaki wyciągnęłam z naszych romansów z poszczególnymi sportami jest taki: Riko kocha tylko agility, a frisbee czy obi go nie interesuje ani odrobinę.
W sumie chciałam ćwiczyć jeden sport z wniosku na koszty. Jeszcze nie wybrałam, wybiorę dopiero jak będę mogła biegać. Waham się pomiędzy agility a obedience.
A może wy macie jakieś sugestie co do wybrania sportu? ( Lena, ty też możesz wyrazić swe zdanie w komentarzu, bo na spacerze raczej się teraz nie będę pojawiać XD)

2 komentarze:

 1. Zależy od tego, co ty i twój pies lubicie robić, np. jeżeli wybierzesz agility, a mu się to nie spodoba, to może nie chcieć z tobą pracować...
  Również miałam jeszcze parę miesięcy temu duży dylemat dotyczący "Który sport mam wybrać?!". W końcu wybrałam agility. :)

  Pozdrawiamy
  W&E

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Riko kocha każdy sport tylko ja mam problem aby wybrać (za duży wybór). Chciałabym ćwiczyć najbardziej agility czuje się w nim świetnie, a żeby Riko miał tępo itd. to tylko trochę czasu trzeba by było poświęcić. Szykuje się post w którym powiem co wstępnie wybrałam. Zazdroszczę Ci ja mam z tym chyba większy dylemat ;)

   Usuń